Woensdag Boost

💥 Vandaag is het Woensdag Boost bij Magic Betting Casino! 💥
🔥 Deze maand één van de populairste spellen in de spotlight: Hell Hot 100 Dice van Endorphina! 🔥
👉 Wat houdt het in?
✔ Speel Hell Hot 100 Dice op woensdag in de maand Februari 2025
✔ Ontvang een boost van 15% op je cumulatieve winsten van de hele dag bij Magic Betting casino!

Hoe kan ik de Woensdag Boost Offer krijgen?

  • Speel het geselecteerde promotiespel: Hell Hot Dice 100 (Endorphina)
  • Cumulatieve nettowinsten van de hele dag worden met 15% verhoogd tot € 100 –
  • zie hieronder voor de volledige algemene voorwaarden
  • De boost wordt binnen 72 uur toegevoegd.

Woensdag Boost op Magic Betting casino

Aankomende Woensdag Boost:

  • 05/02
  • 12/02
  • 19/02
  • 26/02

Speel hier 

Voorbeeld:

Je cumulatieve nettowinst van de hele dag op het vooraf geselecteerde spel wordt verhoogd met 15%
Als je totale inzetten van een hele dag 10 euro zijn en je winst 12, dan verhogen we je cumulatieve nettowinst van 2 euro met 15% (tot € 100).

Algemene voorwaarden van de Woensdag Boost

  • Deze boost is geldig voor alle bestaande klanten
  • Aankomende boostdagdata: 05/02, 12/02, 19/02 en 26/02.
  • De boost van 15% is alleen van toepassing op het geselecteerde promotiespel.
  • Er is geen minimum- of maximuminzetbedrag.
  • Cumulatieve nettowinst van de hele dag wordt verhoogd tot € 100 (als de boost bijvoorbeeld € 110 blijkt te zijn, ontvang je slechts € 100).
  • Alle tafelspellen en live games zijn uitgesloten.
  • Alleen spellen met echt geld tellen mee.
  • Magic Betting Casino behoudt zich het recht voor om deze boost op elk moment in te trekken of te wijzigen.
  • Als het account van een klant wordt gesloten of zichzelf wordt uitgesloten voor het einde van de boost, verliest hij/zij alle prijzen.
  • Als Magic Betting Casino een redelijk vermoeden heeft dat een speler de boost manipuleert of misbruikt, behoudt het zich het recht voor om die speler te diskwalificeren.
  • De algemene voorwaarden van Magic Betting Casino blijven van toepassing.
  • Deze boost kan niet worden beschouwd als een bonus of geschenk in de zin van artikel 60 van de Wet op kansspelen.
  • Als u vragen of opmerkingen hebt over deze boost, neem dan contact op met onze helpdesk via livechat of e-mail (helpdesk@magicbettingcasino.be).

Ga nu naar Place2bet.be en begin je veilige en spannende gokavontuur vandaag nog!

Bedankt voor het vertrouwen in Place2bet. Opmerkingen zijn ook altijd welkom!

KLIK HIER voor sportwedden

Ontdek alle weddenschappen

Op Place2bet komt u alles te weten over de legale online casino wereld in België. Place2bet is de plek voor de online casino speler!

Ontdek alle weddenschappen

Casino nieuws
Oria vermeldt voor oktober 2026 een boost van +200%, begrensd op €5 extra per dag per speler. ...
oktober 5, 2026
0 4
Oria organiseert in oktober 2026 TaDa’s Scary Tournament met een prijzenpot van €1.000 voor de 15 best ...
oktober 4, 2026
0 24
Mystery Multi Drops loopt bij Oria van 28 september tot en met 4 oktober 2026. Spelers verzamelen ...
oktober 4, 2026
0 22
Bij 711 Casino zijn loyaliteitspunten vanaf 50 punten inwisselbaar voor cash zonder rondspeelvoorwaarden. Air Dice vervangt Amusnet ...
oktober 3, 2026
0 36
711 Casino België heeft verschillende onderdelen van zijn website uitgebreid. Spelers vinden er meer informatie over de ...
september 20, 2026
0 49
Ontdek de 711 Boost voor Casino & Sport bij 711 België. Lees hoe de Casino Win Boosts ...
september 13, 2026
0 60
VIa deze casino boost pagina vind je tijdelijke promotionele acties of extra voordelen aangeboden door de Belgische ...
juni 5, 2026
0 137
De sleutel is om exclusieve Belgische casinopromoties te kiezen die bij jouw speelstijl passen.
maart 1, 2026
0 181
Place2bet Sport & Casino België

Bekijk ook de maandelijkse aanbiedingen 

Kies je favoriete voetbalpromotie!

Nieuws over sportwedden en bookmakers
Vind je geschikte bookmaker hier op Place2bet - Veel plezier!
januari 3, 2026
0 1029
Rijk worden met wedden op voetbal – 10 slimme tips voor succes In het wedwereldje draait het ...
december 31, 2025
0 1090
Groot nieuws in de gokindustrie. Twee kansspelbedrijven die behoren tot de grootste kansspelbedrijven ter wereld, gaan samen. ...
december 27, 2025
0 1175
Het Circus-merk heeft 2 nieuwe functies geïntroduceerd om maar liefst een paar eindkansen te krijgen met Opti ...
november 7, 2025
0 1018
Gok op Club Brugge VS Dortmund Vanavond 11/04/2020 zijn Witsel, Hazard, Meunier en co op bezoek in ...
november 4, 2025
0 865
Gok op Real Madrid VS Inter Milan. Vanavond 3/11 staat er een kraker op het spel tussen ...
november 3, 2025
0 920
Wed met bwin op uw smartphone of tablet Bwin.be Sports Betting
september 30, 2025
0 1147
Gok op tennis en voorspel wie het toernooi de French Open tennis wint. Roland garros is 1 ...
september 28, 2025
0 944